Obóz żeglarski Mazury 2022

Szkoleniowy i rekreacyjny Obóz Żeglarski Mazury 2022

Żeglarstwo to przygoda i pasja, forma wypoczynku zupełnie inna niż wszystkie, taka, której nie da się nie pokochać, nie da się nie kontynuować. Na naszych obozach poznacie wielu wspaniałych ludzi, nawiążecie wiele przyjaźni, zobaczycie wiele tajemniczych miejsc i przeżyjecie przygodę życia. Wśród organizowanych przez nas rejsów znajdują się zarówno te o charakterze rekreacyjnym, które będą dla młodego człowieka idealną okazją do przebywania na łonie natury i aktywnego wypoczynku, jak i te o charakterze szkoleniowym, podczas których nastolatek pozna podstawy żeglarstwa oraz zdobędzie uprawnienia żeglarza jachtowego.

Termin: 22.08.2022 (poniedziałek) – 30.08.2022 (wtorek).

Transport: Przejazd PKP lub autokare

Program: Rejs żeglarski – ciekawe miejsca w Krainie Tysiąca Jezior, szkolenie, zwiedzanie, aktywny wypoczynek i piosenki żeglarskie.

Jachty: Sasanka 660 Supernova, Laguna 25, Antila 24, Antila 26, Antila 27, Solina 27

Kadra: instruktorzy PZŻ, instruktorzy PZMWiNW, wychowawcy

Cena obozu: 1990 zł/os

Cena zawiera: transport Sokołów Podlaski – Ryn (port Bocianie Gniazdo) – Sokołów Podlaski, opłaty za czarter jachtów, opłaty portowe, opłaty za gaz i paliwo do jachtów, opiekę sterników jachtowych, opiekę pedagogiczną, wyżywienie ( posiłki w systemie wachtowym, przygotowane przez wachtę w miejscach postoju, śniadanie, obiad i kolacja lub obiadokolacja przygotowywana na jachcie)
Ubezpieczenie NNW w czasie dojazdu, ubezpieczenie NNW załogi i sternika w czasie rejsu, ubezpieczenie Casco jachtu – częściowy wkład własny ( za rzeczy zgubione i zniszczone będące na wyposażeniu jachtu odpowiadają finansowo członkowie jachtu)

Opłaty za szkolenia i dodatkowe szkolenia z egzaminami na stopnie żeglarskie i motorowodne:

  1. Opłata za szkolenie z egzaminem na patent żeglarza jachtowego – 290 zł (pow. 14 r.ż. z legitymacją szkolną lub studencką)
  2. Opłata za szkolenie z egzaminem na patent sternika motorowodnego – 575 zł (pow. 14 r.ż. z z legitymacją szkolną lub studencką)
  3. Opłata za szkolenie z egzaminem na licencję holowania narciarza – 575 zł (pow. 18 r.ż. z z legitymacją szkolną lub studencką)
Kurs teoretyczny e-learningowy

Od 20 lipca 2022 będzie dostępny e-learningowy kurs teoretyczny przygotowujący do egzaminu pisemnego z zakresu żeglarstwa jachtowego do patentu żeglarza jachtowego. Warunkiem dopuszczenia do szkolenie prakatycznego na wodzie jest w pełni pozytywnie zakończony e-learningowy kurs teoretyczny. W przypadku gdy uczestnik nie ukończy teoretycznego e-learningowego kursu żeglarskiego przed rozpoczęciem obozu żeglarskiego, przechodzi wówczas na obóz rekreacyjny.

Cena nie zawiera: opłat za WC 2 zł – 5 zł, umywalki i prysznice 5-20zł, opłat za wejście na pływalnię 10-20 zł, wejście do Tropikany w Hotelu Gołębiewskim 50 zł, opłat egzaminacyjnych i za patent wg cennika PZŻ, PZMWiNW, opłat za szkolenie na patenty żeglarskie i motorowodne, szkoleń dodatkowych.

Warunki rezerwacji: 

  • wypełnienie i wysłanie formularza / karty kwalifikacyjnej dostępnej na stronie internetowej Biura
  • wpłata zaliczki w wysokości 500 zł do dnia 15 kwietnia 2022 r.
  • wpłata pozostałej kwoty do dnia 15 czerwca 2022 r
Przewiń do góry