www.aquaris.com.pl

Aktualności

 • Wycieczki szkolne i pracownicze Wycieczki szkolne i pracownicze Wycieczki szkolne i pracownicze Wycieczki szkolne i pracownicze
  Wycieczki szkolne i pracownicze
  ZAPRASZAMY !!!
 • Zapisz dziecko na basen !!! Zapisz dziecko na basen !!! Zapisz dziecko na basen !!! Zapisz dziecko na basen !!!
  Zapisz dziecko na basen !!!
  Uczymy pływać od 3 roku życia !!!

 • Praca dla pilotów wycieczek ! Praca dla pilotów wycieczek ! Praca dla pilotów wycieczek ! Praca dla pilotów wycieczek ! Praca dla pilotów wycieczek !
  Praca dla pilotów wycieczek !
  Poszukujemy ludzi z pasją !

Strona główna

07.06.2016

Mazury w obiektywie Zespołu Szkół Selezjańskich


Kolejnym punktem naszego zwiedzania była wojenna siedziba Adolfa Hitlera tzw. Wilczy Szaniec znajdująca się niedaleko wsi Gierłoż. Po całym kompleksie bunkrów i baraków oprowadzała nas pani przewodnik, która w bardzo ciekawy sposób opowiadała nam o całej historii "kryjówki".  Niestety w połowie zwiedzania zastał nas deszcz :( . Około godziny 17.00 nasza wycieczka dotarła do miejsca zakwaterowania w pieknym hotelu w Giżycku.
Następnego dnia  wstaliśmy o godzinie 8.30. Po obfitym śniadaniu wszyscy wyruszyliśmy na wycieczkę krajoznawczą po Giżycku. Przewodnik oprowadził nas po Wieży Ciśnień, pobliskim molo oraz Twierdzy Boyen. Cały dzień minął wszystkim pomyślnie, zwłaszcza że wieczorem mieliśmy dyskotekę.
Ostatniego dnia wycieczki wstaliśmy  wcześniej niż poprzedniego dnia, aby zdążyć się spakować. Ok. godziny 9.00 wszyscy już siedzieliśmy w autokarze.  Gwoździem programu naszej wycieczki był rejs po jeziorach: Mikołajskim i Śniardwy. Trwał on około półtorej godziny. Po udanym rejsie spożyliśmy obfity obiad. Gdy już wszyscy byli najedzeni, czekał na nas ostatni punkt tej wycieczki, czyli Leśniczówka Pranie - Muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Następnie wyruszyliśmy w drogę powrotną .
Dotarliśmy pod naszą szkołę ok. godziny 19.30. Jak było można się spodziewać, wiele osób stwierdziło, że wycieczka była udana i ciekawa ale zbyt krótka :(.

Mikołaj Rydzewski
Bartek Danielski
Dawid Romańczuk
powrót

Partnerzy

Powiatowy WOPR w Sokołowie Podlaskim