www.aquaris.com.pl

Aktualności

 • Wycieczki szkolne i pracownicze Wycieczki szkolne i pracownicze Wycieczki szkolne i pracownicze Wycieczki szkolne i pracownicze
  Wycieczki szkolne i pracownicze
  ZAPRASZAMY !!!
 • Zapisz dziecko na basen !!! Zapisz dziecko na basen !!! Zapisz dziecko na basen !!! Zapisz dziecko na basen !!!
  Zapisz dziecko na basen !!!
  Uczymy pływać od 3 roku życia !!!

 • Praca dla pilotów wycieczek ! Praca dla pilotów wycieczek ! Praca dla pilotów wycieczek ! Praca dla pilotów wycieczek ! Praca dla pilotów wycieczek !
  Praca dla pilotów wycieczek !
  Poszukujemy ludzi z pasją !

Strona główna

13.06.2016

Czary mary - pokaz magii dla Publiczego Przedszkola nr 6 z Garwolina


Swoją wizytę zaczęły w labiryncie luster i mimo dużej liczby korytarzy łatwo trafiły do wyjścia. Dużą niespodzianką był zakręcony domek – czy to my jesteśmy do góry nogami czy kręci się tylko dom, a także latająca chata tajemnic (krzywy dom), w którym bardzo trudno było się poruszać. Udało się również wszystkim maluchom przejść przez bajecznie kolorowy tunel zapomnienia. W dosyć dziwnym pokoju, tzw. Pokoju Amesa można było przez moment poczuć się karłem, a za chwilę olbrzymem. Dosyć makabrycznym przeżyciem było podanie swojej głowy na patelni. Nieświadome grozy sytuacji dzieci chętnie pozowały do zdjęcia.
Maluchy z wielkim zapałem przeszły jeszcze Ścieżkę Zdrowia oraz mini Szlak Trapera podziwiając jednocześnie zgromadzone na farmie różne zwierzęta. Zadowolone też były z wizyty na polu dmuchańców, gdzie mogły pozjeżdżać z dużych pneumatycznych konstrukcji.
Niemałą atrakcją pobytu był oczywiście pokaz przygotowany przez iluzjonistę - Pana Ząbka. Podczas niezwykłego show w przezabawny sposób przedstawione zostały przeróżne sztuczki magiczne, nagrodzone przez dzieci oklaskami.
Cały pobyt zakończony został na placu zabaw, gdzie każdy mógł skorzystać z dowolnej atrakcji. Trochę zmęczone, ale zadowolone maluchy na pewno zechcą wrócić na farmę, żeby jeszcze raz przeżyć wspaniałą przygodę.


powrót

Partnerzy

Powiatowy WOPR w Sokołowie Podlaskim