www.aquaris.com.pl

Aktualności

 • Wycieczki szkolne i pracownicze Wycieczki szkolne i pracownicze Wycieczki szkolne i pracownicze Wycieczki szkolne i pracownicze
  Wycieczki szkolne i pracownicze
  ZAPRASZAMY !!!
 • Zapisz dziecko na basen !!! Zapisz dziecko na basen !!! Zapisz dziecko na basen !!! Zapisz dziecko na basen !!!
  Zapisz dziecko na basen !!!
  Uczymy pływać od 3 roku życia !!!

 • Praca dla pilotów wycieczek ! Praca dla pilotów wycieczek ! Praca dla pilotów wycieczek ! Praca dla pilotów wycieczek ! Praca dla pilotów wycieczek !
  Praca dla pilotów wycieczek !
  Poszukujemy ludzi z pasją !

Strona główna

02.06.2016

ZOO jak się okazuje nie tylko dla przedszkolaków


Zwiedzanie warszawskiego ZOO zaczęło się niestety deszczem. Wizyta w budynkach akwarium i ptaszarni pozwoliła jednak uniknąć całkowitego przemoczenia. A potem, niespodziewanie pojawiło się słoneczko i rozemocjonowane dzieci kontynuowały spacer pomiędzy wybiegami zwierząt. Widok i zachowanie niemal każdego mieszkańca ogrodu zoologicznego wzbudzały zachwyt, a także chęć uwiecznienia w swoich telefonach. Najbardziej ciekawe były oczywiście te największe okazy - lew, który dumnie prezentował się w swoim wybiegu, czy słonie oraz żyrafy, które jak modele prężyły się do zdjęcia. Dzieci zachwyciły również ociężałe hipopotamy dając, jak na zawołanie popis niezwykłych „ewolucji”.
Po ponad dwugodzinnym spacerze wśród mieszkańców ZOO wszyscy udali się na zasłużony posiłek, wybierając spośród bogatej oferty żywieniowej oczywiście atrakcje Mac Donalda. W drodze do centrum handlowego dzieci mogły jeszcze zobaczyć nowo wybudowane stacje metra Wileńska.
Szczęśliwe i pełne wrażeń, śpiewając w drodze powrotnej różnorodne piosenki zakończyły bardzo udany wyjazd do Warszawy.
powrót

Partnerzy

Powiatowy WOPR w Sokołowie Podlaskim