www.aquaris.com.pl

Londyn - 3 dni NOWOŚĆ !

Londyn to stolica Zjednoczonego Królestwa i największe miasto w Unii Europejskiej. Jest on jednym z najważniejszych światowych centrów biznesowych, finansowych i kulturalnych. Centrum Londynu jest miejscem gdzie swoje główne siedziby mają największe międzynarodowe banki i firmy. Jest on również miastem, w którym znajdują się cztery obiekty wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO: the Tower of London, obserwatorium astronomiczne w Greenwich, Królewskie Ogrody Botaniczne i obszar obejmujący Pałac Westminster, Westminster Abbey i Kościół Świętej Małgorzaty…


Program:

Dzień pierwszy. Spotkanie na lotnisku w Warszawie w godzinach porannych.

Przelot do Londynu na lotnisko około południa .

Spotkanie z przewodnikiem na lotnisku, przejazd do hotelu, zostawiamy bagaże. Przejazd metrem do dzielnicy City of Westminster. Wysiadamy na stacji metra Green Park. Zwiedzamy: Green Park, Pałac Buckingham /z zewnątrz/, St. James's Park, Opactwo Wetsminster - można tu zobaczyć grobowce królów Anglii, poetów, polityków, artystów, a zarazem miejsce koronacji wraz z koronacyjnym tronem, następnie zwiedzamy Parlament, skąd doskonale widać wieżę zegarową, w której znajduje sie dzwon Big Ben, ulicę Whitehall, Downing Street oraz koszary konnej Gwardii Królewskiej, plac Trafalgarskiego, na którym znajduje się Galeria Narodowa - jedna z największych pinakotek na świecie, Piccadilly Circus, Covent Garden, Leicester Square i Chinatown. Obiadokolacja, powrót do hotelu, nocleg.

Dzień drugi.

Śniadanie, spotkanie w hotelu, przejazd metrem na stację Holborn. Zwiedzamy: Muzeum Brytyjskie, następnie metrem przejedziemy do dzielnicy City of London. Zaczniemy nasz spacer od katedry św. Pawła. Można zobaczyć ją z zewnątrz. Następnie przespacerujemy sie po City, po drodze dowiemy się o najważniejszych budynkach dzielnicy. Spacer zakończymy przy Tower of London. Na koniec wejdziemy do twierdzy, w której skarbcu znajdują sie klejnoty koronne, a na dziedzińcu dokonywano egzekucji. Rejs statkiem po Tamizie z okolic twierdzy do Westminsteru. Obiadokolacja, wieczorem do hotelu na zasłużony odpoczynek.

Dzień trzeci.

Śniadanie, spotkanie w hotelu i przejazd metrem do Canary Wharf. Krótki spacer po dawnych dokach, które obecnie są jednym z dwóch, obok City of London, finansowanych centrów Londynu. Przejdziemy się do stacji kolejki DLR, i przejedziemy na Island Gardens. Tunelem pod Tamizą przejdziemy na Greenwich. Zatrzymamy sie przy kliprze herbacianym Cutty Sark, znajdującym sie w suchym doku, a następnie przez targowisko Greenwich Market udamy sie na szczyt wzgórza parkowego, gdzie znajduje sie południk zerowy. Po zrobieniu zdjęć udamy się w drogę powrotną do hotelu, obiad. Odbierzemy bagaże i przejedziemy metrem na lotnisko Heathrow. W godzinach wieczornych powrót do Polski.

Program dostosowujemy do:
  • wieku uczestników
  • zainteresowań
  • możliwości finansowych 
Zapewniamy:
  • zakwaterowanie w pensjonacie lub hotelu** lub ***, w pokojach 2, 3, 4 osobowych z łazienkami, TV, dostępem do internetu. Na życzenie grupy zapewniamy także nocleg w hotelach o wyższym standardzie (**** i *****) i pokojach 1 os.
  • opiekę licencjonowanego pilota i usługę specjalistycznych przewodników - doświadczonych w branży turystycznej, z miłą aparycją, nienaganną kulturą osobistą 
  • transport luksusowym autokarem - DVD, barek, WC, klimatyzacja
  • świadczenia żywnościowe
  • ubezpieczenie NNW i KL
  • w przypadku wycieczek szkolnych bezpłatny pobyt 3 opiekunów (przy 45 uczestnikach)


KAŻDY PROGRAM MOŻE PODLEGAĆ MODYFIKACJI ZGODNIE Z PAŃSTWA ŻYCZENIEM!

CENĘ USTALAMY INDYWIDUALNIE!


KLUB TURYSTYKI AKTYWNEJ - Grzegorz Wyszomierski                
ul. Leśna 25 , 08 – 330 Kosów Lacki           
tel. + 48 / 692 554 303 ; fax +48 25/78-79-152
NIP 823-139-20-33 ; REGON 712577286
Konto:  ALIOR BANK 17 2490 0005 0000 4500 5304               
e-mail :
info@aquaris.com.plwww.aquaris.com.pl


Koncesja Organizatorów i Pośredników Turystycznych nr 976
wydana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego


Partnerzy

Powiatowy WOPR w Sokołowie Podlaskim