Londyn to stolica Zjednoczonego Królestwa i największe miasto w Unii Europejskiej. Jest on jednym z najważniejszych światowych centrów biznesowych, finansowych i kulturalnych. Centrum Londynu jest miejscem gdzie swoje główne siedziby mają największe międzynarodowe banki i firmy. Jest on również miastem, w którym znajdują się cztery obiekty wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO: the Tower of London, obserwatorium astronomiczne w Greenwich, Królewskie Ogrody Botaniczne i obszar obejmujący Pałac Westminster, Westminster Abbey i Kościół Świętej Małgorzaty…

lon

Anglia - Londyn - 3 dni - Nowość !

Program:

Dzień pierwszy.

Spotkanie na lotnisku w Polsce i przelot do Londynu.

Londyn – Przejazd metrem do dzielnicy City of Westminster. Wysiadamy na stacji metra Green Park. Zwiedzamy: Green ParkPałac Buckingham /z zewnątrz/, St. James’s ParkOpactwo Wetsminster – można tu zobaczyć grobowce królów Anglii, poetów, polityków, artystów, a zarazem miejsce koronacji wraz z koronacyjnym tronem, następnie zwiedzamy Parlament, skąd doskonale widać wieżę zegarową, w której znajduje sie dzwon Big Ben, ulicę WhitehallDowning Street oraz koszary konnej Gwardii Królewskiej, plac Trafalgarskiego, na którym znajduje się Galeria Narodowa – jedna z największych pinakotek na świecie, Piccadilly Circus, Covent Garden, Leicester Square i Chinatown.

Dzień drugi.

Przejazd metrem na stację Holborn. Zwiedzamy: Muzeum Brytyjskie, następnie metrem przejedziemy do dzielnicy City of London. Zaczniemy nasz spacer od katedry św. Pawła. Można zobaczyć ją z zewnątrz. Następnie przespacerujemy sie po City, po drodze dowiemy się o najważniejszych budynkach dzielnicy. Spacer zakończymy przy Tower of London. Na koniec wejdziemy do twierdzy, w której skarbcu znajdują sie klejnoty koronne, a na dziedzińcu dokonywano egzekucji. Rejs statkiem po Tamizie z okolic twierdzy do Westminsteru.

londyn

Dzień trzeci.

Przejazd metrem do Canary Wharf. Krótki spacer po dawnych dokach, które obecnie są jednym z dwóch, obok City of London, finansowanych centrów Londynu. Przejdziemy się do stacji kolejki DLR, i przejedziemy na Island Gardens. Tunelem pod Tamizą przejdziemy na Greenwich. Zatrzymamy sie przy kliprze herbacianym Cutty Sark, znajdującym sie w suchym doku, a następnie przez targowisko Greenwich Market udamy sie na szczyt wzgórza parkowego, gdzie znajduje sie południk zerowy. Powrót do Polski.

Program dostosowujemy do:

 • wieku uczestników
 • zainteresowań
 • możliwości finansowych 

Zapewniamy:

 • zakwaterowanie w pensjonacie lub hotelu** lub ***, w pokojach 2, 3, 4 osobowych z łazienkami, TV, dostępem do internetu. Na życzenie grupy zapewniamy także nocleg w hotelach o wyższym standardzie (**** i *****) i pokojach 1 os.
 • opiekę licencjonowanego pilota i usługę specjalistycznych przewodników – doświadczonych w branży turystycznej, z miłą aparycją, nienaganną kulturą osobistą 
 • transport lotniczy
 • świadczenia żywnościowe
 • ubezpieczenie NNW i KL
 • w przypadku wycieczek szkolnych bezpłatny pobyt 3 opiekunów (przy 45 uczestnikach)

PROGRAM MOŻE PODLEGAĆ MODYFIKACJI ZGODNIE Z PAŃSTWA ŻYCZENIEM!

CENĘ USTALAMY INDYWIDUALNIE!

Chcę otrzymać program wycieczki

  Nazwa instytucji

  Adres

  Imię i nazwisko osoby zgłaszającej

  Telefon

  Email

  Przewidywany termin wycieczki

  Przewidywana ilość uczestników

  Wiek uczestników

  Dodatkowe informacje o uczestnikach (np. czy w grupie są uczniowie niepełnosprawni)

  Proponowane zmiany programu (w przypadku braku zmian proszę zostawić puste miejsce)

  Uwagi

  Kontakt

  Biuro Turystyczne AQUARIS
  Grzegorz Wyszomierski

  08-330 Kosów Lacki, ul. Leśna 25

  Zadzwoń

  + 48 692 554 303

  Napisz

  info@aquaris.com.pl

  Koncesja Organizatorów i Pośredników Turystycznych nr 976 wydana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego
  Gwarancja Ubezpieczeniowa Turystyczna M 515936
  SIGNAL IDUNA POLSKA

  NIP: 823 – 139 – 20 – 33
  REGON: 712577286

  Nr konta  PLN:  17 2490 0005 0000 4500 5304 7335
  Nr konta EURO:   PL 03 2490 0005 0000 4600 7424 4851

  Przewiń do góry